Pavojingiausi šunys pasaulyje

  1. Amerikiečių Pitbulis terjeras – Šio šuns protėvis yra Stafordšyro terjeras. Iš išorės jis atrodo kaip tikras kovotojas – stiprus, galingas šuo su gerai išvystytais raumenimis, didelis ir šiurkštus snukis, stiprūs žandikauliai. Jie buvo naudojami šunų kovose. Dėl to jie gavo slapyvardį „žudikas“. Jei jie nėra tinkamai apmokyti, jie gali užpulti žmones.
  2. Kaukazo aviganis-Dažniausiai Kaukazo aviganiai laikomi agresyviais, tačiau kiekvieno šuns charakteris labiausiai priklauso nuo auklėjimo. Tai labai savarankiškas šuo, kuris kiekviena pasitaikiusia proga bando savo šeimininko charakterį bei ieško silpnų vietų, kurių radęs visada jomis pasinaudos. Auklėjimui reikalinga didelė kantrybė. Šuns niekada negalima mušti, nes jis į tai gali reaguoti agresija arba tapti užguitas ir pasalūniškas.
  3. Vokiečių aviganis– drąsūs, lengvai dresuojami, įvairių tarnybų mėgiami šunys. Daug žmonių, pirkdami vokiečių aviganį, galvoja, kad įsigijo iš prigimties genijų komisarą Reksą. Toks požiūris ateityje gali pridaryti nemažai bėdų. Neteisinga šios šunų veislės socializacija gali baigtis jų agresyvumu.
  4. Fila Brasileiro- Šis šuo netoleruoja svetimų žmonių.
  5. Vidurinės Azijos aviganis- Kartais ši šunų veislė vadinama „Alabais“, o Turkmėnistane – vilkas. Tai natūrali veislė. Bebaimiai, stiprūs ir gana agresyvūs šunys. Jie buvo naudojami gyvulių apsaugai nuo plėšrūnų.
  6. Dobermanas- Grakštus, aukštas, tikras šunų aristokratas. Bet, kaip žinote, išvaizda yra apgaulinga. Ši veislė labai vertinama policijos ir karinių pajėgų už savo nuostabų kvapą ir reakcijos greitį.

NUORODA

NUORODA2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *